Czas i koszty dostawy

DOSTAWA PRODUKTU:

Od chwili opłacenia przez klienta zamówionego produktu zamówienie zostanie przekazane do realizacji. W zależności od produktu jego ręczny wyrób może potrwać do 48h,  po tym  czasie nastąpi wysyłka zamówionego towaru ( chyba, że przy opisie produktu jest podany inny czas realizacji ).

Na stronie francow.com są dostępne następujące formy dostawy i ich koszty ( oraz przybliżony czas ):

1)     Poczta Polska polecony = 9,50 zł - około 3-5 dni roboczych od dnia nadania,

2)    Kurier 48 Pocztex = 16,00 zł - około 2 dni roboczych od dnia nadania,

4)    Kurier 48 Pocztex ( pobranie ) = 23,00 zł - około 2 dni roboczych od dnia nadania,

5)    Paczkomaty Inpost = 11,00 zł - około 1-2 dni roboczych od dnia nadania,

6)     Kurier Inpost = 17,00 zł - około do 2 dni roboczych od dnia nadania,

7)     OUTSIDE POLAND = 25,00 zł - przesyłka polecona priorytetowa poza granice Polski,

ZWROTY:

Kupujący ma 14 dni kalendarzowych na zwrot towaru bez podawania jakiegokolwiek powodu. Więcej  informacji o zwrocie i reklamacji.

TERMIN DOSTAWY PRODUKTU DO KLIENTA:

Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez klienta podczas zakupu towarów na adres wskazany przez klienta w formularzu zamówienia, dlatego termin realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju formy dostawy.

Biżuteria dostępna na sklepie francow.com jest zawsze wykonywana ręcznie dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Termin gotowości Produktu do nadania  zazwyczaj wynosi do 2 dni roboczych (48h), jest to czas jaki Usługodawca potrzebuje do skompletowania zamówionego przez Klienta towaru. W ofercie są dostępne także towary, których termin gotowości do nadania jest wydłużony do 4, 7 lub 14 dni roboczych. Jest to zależne od procesu tworzenia biżuterii. Informacja z terminem gotowości produktu do nadania zawsze znajduje się w karcie produktu. Po upływie terminu gotowości do nadania zamówiony towar zostaje przekazany do wysyłki. Początek biegu terminu gotowości Produktu do nadania liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 10 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny  termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA TOWARU BEZ WAD:

Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar wolny od wad.

BIŻUTERIA:

Wszystkie dostępne produkty są wykonywane ręcznie z naturalnych podzespołów i mogą się w niewielkim stopniu różnić od tych prezentowanych na sklepie. Kolory mogą się delikatnie różnić ze względu na ustawienia monitora.

OPAKOWANIE:

Zakupiona biżuteria w sklepie internetowym www.francow.com jest  pakowana do gustownego woreczka jubilerskiego. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do pakowania od 1 do kilku produktów ( w zależności od rozmiarów ) do jednego woreczka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl