14 dni na zwrot
szybka wysyłka
 darmowa dostawa od 250 zł

Czas i koszty dostawy

CZAS I KOSZTY DOSTAWY

DOSTAWA PRODUKTU:

Od chwili opłacenia przez Klienta zamówienia (zaksięgowania płatności przez sprzedającego) zostaje ono przekazane do realizacji. Czas realizacji zamówienia może potrwać do 2 dni roboczych, po tym czasie nastąpi wysyłka zamówionej biżuterii (odstępstwem jest podany w opisie produktu inny czas realizacji).

Mówiąc prościej od momentu otrzymania płatności za zamówienie przystępujemy do ręcznego wykonania biżuterii i zazwyczaj trwa to do 2 dni roboczych po czym wysyłamy gotową biżuterię do Klienta.

Czas dostawy jest zależny od wybranej przez Klienta formy wysyłki.

Na stronie francow.com są dostępne następujące formy wysyłki i ich koszty (oraz przybliżony czas dostawy):

1)    Poczta Polska list polecony = 9,99 zł - około 3-6 dni roboczych od dnia nadania,

2)    Kurier 48 Pocztex = 17,99 zł - około 2 dni roboczych od dnia nadania,

3)    Kurier 48 Pocztex (pobranie) = 25,00 - 29,00 zł - około 2 dni roboczych od dnia nadania,

4)    Paczkomaty Inpost = 13,99 zł - około 1-2 dni roboczych od dnia nadania,

5)    Kurier Inpost = 19,99 zł - około 1 dzień roboczy od dnia nadania,

6)    OUTSIDE POLAND = 29,00 zł - przesyłka polecona priorytetowa poza granice Polski,

7)   DARMOWA DOSTAWA = LISTEM POLECONYM LUB DO PACZKOMATU INPOST PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 250 ZŁ.

ZWROTY:

Kupujący ma zawsze 14 dni kalendarzowych na zwrot towaru bez podawania jakiegokolwiek powodu (za wyjątkiem produktów spersonalizowanych). Więcej informacji znajduje się w dziale zwroty i reklamacje.

TERMIN DOSTAWY PRODUKTU DO KLIENTA:

Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez klienta podczas zakupu towarów na adres wskazany przez klienta w formularzu zamówienia, dlatego termin realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju formy dostawy. Przybliżony czas realizacji to 48h + przybliżony czas dostawy podany przy formach dostawy.

Biżuteria dostępna na sklepie francow.com jest zawsze wykonywana ręcznie po złożeniu zamówienia dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Termin gotowości Produktu do nadania zazwyczaj wynosi do 2 dni roboczych (48h), jest to czas jaki potrzebujemy do zrobienia zamówionej przez Klienta biżuterii. W ofercie są dostępne także modele, których termin gotowości do nadania jest wydłużony do 4, 7 lub nawet 14 dni roboczych. Jest to zależne od procesu tworzenia biżuterii. Informacja z terminem gotowości produktu do nadania zawsze znajduje się w karcie produktu. Po upływie terminu gotowości do nadania zamówiony towar zostaje przekazany do wysyłki. Początek biegu terminu gotowości Produktu do nadania liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem tradycyjnym, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą - od dnia zaksięgowania na rachunku bankowym lub rachunku rozliczeniowym Sprzedawcy.
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 10 Dni Roboczych od momentu wysyłki Produktu przez sprzedającego. W przypadku zakupu wielu produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższym z terminów.

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA TOWARU BEZ WAD:

Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar wolny od wad.

BIŻUTERIA:

Wszystkie dostępne Produkty są wykonywane ręcznie z naturalnych podzespołów i mogą się w niewielkim stopniu różnić od tych prezentowanych na sklepie. Kolory mogą się delikatnie różnić ze względu na ustawienia monitora i różnice występujące w naturalnych minerałach.

PAKOWANIE ZAMÓWIEŃ:

Zakupiona biżuteria w sklepie internetowym www.francow.com jest pakowana do gustownego zamszowego woreczka jubilerskiego z logo firmy wraz z certyfikatem handmade. Wyjątek stanowią kolczyki i biżuteria z kategorii "pracownia" które to są pakowane do pudełka na biżuterię. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do pakowania od 1 do 5 produktów (w zależności od rozmiarów) do jednego woreczka/pudełka.

ZAMÓWIENIA PERSONALIZOWANE:
 
Jest to rodzaj zamówienia w którym Klient zmienia istniejący produkt lub jest to zamówienie wykonywane według projektu klienta. Tego typu zamówienia:
- nie podlegają zwrotom,
- przed ich wykonaniem jest wymagana całkowita płatność na konto Sprzedającego,
- wycena tego rodzaju zamówień odbywa się drogą mailową na adres shop@francow.com
- opłata zamówień personalizowanych jest zawsze dokonywana przez klienta na konto Sprzedającego: 16 1050 1445 1000 0092 8386 7332
- przy zamówieniach personalizowanych nie przysługuje darmowa wysyłka niezależnie od kosztów zamówienia,
- przy zamówieniach personalizowanych nie przysługują kody rabatowe ani zniżki dostępne na sklepie francow.com,
Wszystkie zamówienia personalizowane są wykonywane po uzgodnieniu szczegółów drogą mailową z Klientem, a czas na ich wykonanie to do 4 dni roboczych od zaksięgowania płatności na koncie Sprzedającego.
Na życzenie klienta możemy zamówić z zewnętrznych hurtowni naturalne kamienie lub inne podzespoły do wykonania biżuterii.
 
ZDJĘCIA PRODUKTÓW:
 
Wszystkie zdjęcia znajdujące się w sklepie francow.com są zdjęciami poglądowymi. Biżuteria jest wykonywana ręcznie i każdy model różni się odrobinę od zdjęcia poglądowego w zależności od natury kamieni, techniki wykonania i wybranego rozmiaru. Proszę mieć także na uwadze iż kolor biżuterii na zdjęciu może nieznacznie różnić się od koloru w rzeczywistości - jest to uzależnione od ekranu Państwa komputera, telefonu czy tableta, a także od naturalnego koloru kamieni, który przy kamieniach o zróżnicowanym wzorze jest zawsze inny.
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl