Czas i koszty dostawy

 

DOSTAWA PRODUKTU:

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:

1)     Poczta Polska polecony priorytetowy = 10 zł

- około 3 dni roboczych od dnia nadania,

2)     Poczta Polska nierejestrowany ekonomiczny = 8 zł

- około 5 dni roboczych od dnia nadania,

3)     Poczta Polska Paczka Plus = 16,00 zł

- około 2 dni roboczych od dnia nadania,

4)     Poczta Polska Paczka 48 ( pobranie ) = 23,00 zł

- około 2 dni roboczych od dnia nadania,

5)     Paczkomaty Inpost = 11,00 zł

- około 3 dni roboczych od dnia nadania,

6)     Kurier Inpost = 17,00zł

- około 2 dni roboczych od dnia nadania,

7)     OUTSIDE POLAND = 25,00zł

- przesyłka poza granice Polski

 

TERMIN DOSTAWY PRODUKTU DO KLIENTA:

Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez klienta podczas zakupu towarów na adres wskazany przez klienta w formularzu zamówienia, dlatego termin realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju formy dostawy.

Termin gotowości Produktu do nadania wynosi do 2 dni roboczych, jest to czas jaki Usługodawca potrzebuje do skompletowania zamówionego przez Klienta towaru. Po jego upływie zamówiony towar zostaje przekazany do wysyłki. Początek biegu terminu gotowości Produktu do nadania liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 10 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny  termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA TOWARU BEZ WAD:

Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar wolny od wad.

 

OPAKOWANIE:

Zakupiony towar w sklepie internetowym www.francow.com jest  pakowany do gustownego woreczka jubilerskiego na biżuterię. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do pakowania od 1 do 5 produktów ( w zależności od rozmiarów ) do jednego woreczka.

 

Spraw Sobie wyjątkową biżuterię która upiększy Twoje codzienne stylizacje, wybierz coś dla Siebie z ręcznie wykonywanych produktów od Francow Jewelry. Odkryj unikalne kolekcje biżuterii takie jak plecione bransoletki makrama, bransoletki z kolorowych sznurków, bransoletki shamballa, wykonane z naturalnych minerałów najwyższej jakości bransoletki z kamieni naturalnych, naszyjniki z kamieni, bransoletki z kotwicą i hakiem, wykonane z naturalnej skóry wysokiej jakości bransoletki skórzane, ręcznie wykonywane bransoletki ze srebra próby 925, naszyjniki ze srebra, unikalne bransoletki z drewna hebanu, kokosu i drewna różanego, oraz bransoletki ze stali szlachetnej. Spośród naszych produktów z pewnością znajdziesz coś dla Siebie. Wyjątkowa biżuteria, która jest wykonywana ręcznie w naszej pracowni w Krakowie jest doskonałym wyborem dla osób szukających sposobu na wyrażenie swoich emocji i podkreślenie swojego stylu. Nasze bransoletki i naszyjniki są doskonałym dodatkiem do codziennych stylizacji zarówno dla Niego jak i dla Niej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl