Dostawa czas i koszty

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

1)     Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy:

             Bank: ING Bank Śląski S.A. ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

             Numer rachunku: 74 1050 1445 1000 0092 2541 7386

2)     Dotpay.pl - płatności elektroniczne i płatności kartą debetową/kredytową za pośrednictwem serwisu Dotpay.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego www.dotpay.pl. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą debetową/kredytową przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Dotpay.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi Dotpay S.A., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków, Polska.

3)     PayPal - płatnośći online za pośrednictwem systemu PayPal na konto Sprzedawcy: shop@francow.com

Pamiętaj, że w przypadku, gdy wybrałeś płatność w formie przelewu bankowego, na poleceniu przelewu powinieneś zamieścić Twoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

4)     mTransfer - płatność online dla posiadaczy konta w mBanku.

5)     Pobranie - opłata przy odbiorze przy wysyłce Paczka48 (Poczta Polska).

 

TERMINY PŁATNOŚCI:

W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

DOSTAWA PRODUKTU:

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:

1)     Poczta Polska polecony ( priorytet ) = 10zł

- dostawa w terminie maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki przez Sprzedawcę,

- dostawa ta obejmuje maksymalne zamówienie do 300zł,

2)     Poczta Polska nierejestrowany ( priorytet ) = 5,50zł

- dostawa w terminie maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki przez Sprzedawcę,

- dostawa ta obejmuje maksymalne zamówienie do 300zł,

3)     Poczta Polska Paczka 48 = 13,00zł

- dostawa w terminie maksymalnie 48 godzin od momentu nadania przesyłki przez Sprzedawcę,

4)     Poczta Polska Paczka 48 ( pobranie ) = 17,00zł

- dostawa w terminie maksymalnie 48 godzin od momentu nadania przesyłki przez Sprzedawcę,

5)     Paczkomaty Inpost = 12,00zł

- dostawa w terminie maksymalnie do 4 dni roboczych od momentu nadania przesyłki przez Sprzedawcę,

6)      Kurier GLS = 18,00zł

- dostawa w terminie maksymalnie do 48 godzin roboczych od momentu nadania przesyłki przez Sprzedawcę,

7)     OUTSIDE POLAND = 25,00zł

- wysyłka polecona priorytetowa za granicę Polski,

 

TERMIN DOSTAWY PRODUKTU DO KLIENTA:

Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez klienta podczas zakupu towarów na adres wskazany przez klienta w formularzu zamówienia, dlatego termin realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju formy dostawy.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 7 Dni Roboczych. Wyjątkiem jest produkt o stanie dostępności: „na zamówienie” co oznacza, że produkt będzie wykonany na konkretne zamówienie i termin dostawy do Klienta wynosi do 17 dni roboczych następujących po dniu, w którym zaksięgowano płatność dokonaną przez klienta na rachunku bankowym Sprzedawcy. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 17 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

- W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - wysyłka następuje w dniu uznania płatności na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

 

TERMIN GOTOWOŚCI DO NADANIA PRODUKTU PRZEZ SPRZEDAWCĘ:

Produkt będzie gotowy do nadania przez Sprzedawcę w terminie do 2 Dni Roboczych. Wyjątkiem jest produkt o stanie dostępności: „na zamówienie” co oznacza, że produkt będzie wykonany na konkretne zamówienie i gotowy do nadania do 10 dni roboczych następujących po dniu, w którym zaksięgowano płatność dokonaną przez klienta na rachunku bankowym Sprzedawcy. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do nadania, terminem gotowości do nadania jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do nadania Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Początek biegu terminu gotowości Produktu do nadania przez Sprzedawcę liczy się w następujący sposób:

-W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania płatności na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

 

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA TOWARU BEZ WAD:

Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar wolny od wad.

 

OPAKOWANIE:

Zakupiony towar w sklepie internetowym www.francow.com jest  pakowany do gustownego woreczka jubilerskiego na biżuterię. Zakupiona biżuteria jest pakowana do pudełka z logiem w przypadku gdy zakupy przekraczają kwotę 70,00 zł, oraz w przypadku wybranych produktów (takie produkty posiadają zdjęcie pudełka). Sprzedawca zastrzega sobie prawo do pakowania od 1 do 3 produktów do jednego pudełka lub woreczka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl